Телефон для замовлень 093 201 25 05
Ми обробляємо замовлення 9.30-17.30 пн.-пт.
ДОСТАВКА

У кошику порожньо!

Мова
Загальна вага порції: 50 гр
40 грн.
Ціна в бонусних балах: 40 Буде нараховано балів: 1
Чебрець - це рослина з сімейства м'яти, яку ви, ймовірно, згадаєте в своєму наборі спецій.
Завдяки своєму неповторному смаку і аромату, чебрець досі залишається безцінним кулінарним продуктом. Але він також швидко завойовує репутацію своїми лікувальними властивостями.
Стародавні єгиптяни використовували чебрець для бальзамування. Греки використовували його в якості пахощів в храмах і додавали його в воду для ванни, вважаючи це джерелом мужності. Чебрець був популяризованим римлянами, які використовували його, щоб очистити своє житло. Також чебрець додавали до сирів і спиртних напоїв.


Чебрець. Користь для здоров'я.

Протигрибковий засіб: Найбільш відомим активним інгредієнтом в чебрецю є тимол, який надає широке вплив на організм, включаючи здатність запобігання грибкових і вірусних інфекцій, знижуючи навантаження на імунну систему.
Антиоксидантна здатність: фенольні антиоксиданти, виявлені в чебреці, включаючи лютеїн, зеаксантин і тімонін, сприяють нейтралізації і видаленню вільних радикалів по всьому організму. Вільні радикали є небезпечними побічними продуктами клітинного метаболізму, які можуть завдати серйозної шкоди вашим здоровим клітинам, викликаючи апоптоз або спонтанну мутацію. Ці антиоксиданти сприяють запобіганню окисного стресу у всіх ваших системах органів, а також в ваших нервових шляхах, серці, очах і шкірі.
Кровотворна функція: завдяки високій концентрації заліза та інших необхідних мінералів, які містяться в чебрецю, він є ідеальним засобом для стимулювання виробництва червоних кров'яних тілець, тим самим підвищуючи циркуляцію вашого тіла і оксигенацію основних систем органів і кінцівок по всьому тілу.
Здоров'я серця: багата суміш антиоксидантів, мінералів і вітамінів в чебрецю надає багато маленьких ефектів на серце, але калій і марганець особливо важливі. Калій є судинорозширювальним засобом і може сприяти зменшенню навантажень на серцево-судинну систему, послабляючи кровоносні судини і знижуючи кров'яний тиск. Це дозволить продовжити ваше життя, запобігаючи атеросклероз і уникаючи інсультів, серцевих нападів та ішемічної хвороби серця.
Поліпшення зору: концентрація каротиноїдів і вітаміну А в чебрецю робить його ефективним антиоксидантним засобом для здоров'я вашого зору. Каротиноїди дозволяють нейтралізувати вільні радикали і уповільнювати розвиток макулярної дегенерації і запобігти катаракту!
Імунна система: виявлений в чебреці вітамін С робить його природним бустерним засобом для імунної системи. Він стимулює виробництво лейкоцитів, які є першою лінією захисту в імунній системі організму. Вітамін С також відіграє вирішальну роль у виробництві колагену, який займає найважливішу роль в створенні і відновленні клітин, м'язів, тканин і кровоносних судин.
Зняття стресу: вітамін B6, який міститься у великій кількості в чебреці, робить сильний вплив на певні нейротрансмітери в головному мозку, які безпосередньо пов'язані з гормонами стресу. Регулярне застосування чебрецю допоможе підвищити настрій, не допустити стресові думки.
Профілактика і лікування застуди: одне з найвідоміших і найдавніших видів застосування чебрецю в народній медицині - це засіб для лікування респіраторних захворювань. Якщо ви страждаєте на бронхіт, чи хворі хронічною астмою, застудою, грипом, заблокованими пазухами або сезонними алергіями, чебрець діє як відхаркувальний і протизапальний засіб. Він усуває мокроту і слиз з дихальних шляхів, послаблюючи запалення, допомагаючи легкому диханню і запобігаючи розвитку мікробів, які можуть привести до хвороби. Заварювання чебрецю в міцний чай є кращим способом для досягнення такого роду допомоги для респіраторних захворювань.

Спосіб застосування чебрецю

Трава застосовується у формі відвару і напару. Відвар готують з 2 столових ложок трави і 400 г окропу. Варити 3 хв, настояти 60 хв і процідити. Напар готують з 2 столових ложок трави і 500 гр окропу. Залишити настоятись протягом 2 год. Напар приймають по 100 г 4 рази на день. 
Для зовнішнього застосування готують напар з 100 г трави і 2 л окропу. Залишають настоятися протягом 30 хв. Проціджений напар додають у воду для купелі. 

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: у кого чутливий шлунок, високе споживання чебрецю може викликати шлунково-кишковий дискомфорт, але, як правило, ця трава не відома як алергенна речовина і може споживатися регулярно в вашому раціоні.



Проте, важливо пам'ятати, що чай з чебреця не повинен бути єдиною формою лікування та не замінює лікарські препарати. Рекомендується звернутися до лікаря перед початком вживання чаю з чебреця або будь-яких інших засобів самолікування.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Рекомендовані товари

Ми передзвонимо вам
Відправити