You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • У кошику порожньо!

Мова
Доставка

СВЯТКОВІ НАБОРИ

Готові святкові набори на будь-який випадок життя.
Якщо ви бажаєте остворити свій варіант коробочки, зв'яжіться з Їжачком будь-яким зручним способом і ми разом щось придумаємо.

Вибраний з любов'ю подарунок впізнається відразу: по прагненню розгадати смак отримувача, по оригінальності задуму, по самій манері презентувати подарунок.

Андре Моруа.

New
ІВАН ЧАЙ ФЕРМЕНТОВАНИЙ КУЛЬКИ 6 ШТ ІВАН ЧАЙ ФЕРМЕНТОВАНИЙ КУЛЬКИ 6 ШТ
Вага: 60 грам3 кульки з розою, 3 кульки з жасминомІван чай середньої ступені ферментації. Сповнений ароматом весняних квітучіх садів з медово-пряними нотками. Одна кулька розрахована на 2л. води.Умови зберігання:&nb..
₴150
У складі коробочки:Варення з обліпихи 0,2 л. Чай "Ягідно-квітковий" 100 грамЧай "Квітковий романс" 30 грамІмбірний пряникЛистівка "З лісу з любов*ю"ШишкаЯлинка..
₴205
В складі коробочки:Білі грибочки 100 грамПряник імбірнийЧайок "Від нервів" 50 грамЧайок "Дівочі посиденьки"  100 грамМікс ягід  100 грамВарення з ожини 200 млСвіжа обліпиха, перетерта з цукром 500 мл.Рецепт гри..
₴595
New
КОРОБОЧКА "МОЄМУ СУПЕРГЕРОЮ"
У складі коробочки:Варення зі смородини 200мл. Чай "Від нервів" 50 грамГоріхове печивоІмбірний пряникЛистівкаШишкаГілочка ялинкиОглянути детальніше можна на сторіночці в Інстаграм: https://www.instagram.co..
₴200
New
КОРОБОЧКА "МОЇЙ МИЛІЙ БАБУСІ" КОРОБОЧКА "МОЇЙ МИЛІЙ БАБУСІ"
У складі коробочки:Білі гриби 100 грамВарення з свіжої обліпихи, перетертої з цукром 200 млРецепт грибної юшкиЛистівкаШишкаГілочка ялинкиОглянути детальніше можна на сторіночці в Інстаграм: https://www.instagram.com..
₴250
У складі коробочки:Мед з акації (рідкий, не кристалізується) 200 млЧай "Карпатська насолода" 100 грамКульки з ферментованого іван чаю та трояндою 3 штЛистівкаШишкаГілочка ялинкиОглянути детальніш..
₴230
У складі коробочки:Варення з обліпихи 0,2 л. Варення "Смородина" 0.2л.Чай "Від нервів"Чай "Дівочі посиденьки"Чай "Карпатська насолода"ЛистівкаРецепт обліпихового чаюШишкаГілочка ялинкиОглянути детальніше м..
₴325
У складі коробочки:Трав'яний чай "Лісовий" 100 грамКарпатські білі гриби 100 грамІмбірний пряник ШишкаЛистівка "З лісу з любов*ю"Гілочка ялинкиСклад коробочки можна змінювати. Щоб зібрати свій варіант,телефонуй ЇЖАч..
₴245
       У складі коробочки:- Варення з малини 500 мл. - Чай "Ягідно-квітковий" 100 грам - Листівка- Шишка- Гілочка ялинки..
₴175
New
КОРОБОЧКА "ЧАЙ З ОБЛІПИХОВИМ ВАРЕННЯМ" КОРОБОЧКА "ЧАЙ З ОБЛІПИХОВИМ ВАРЕННЯМ"
У складі коробочки:Свіжа обліпиха без кісточок, перетерта з цукром 500 мл.Чай "Карпатська насолода" 100 грамШишкаЛистівкаГілочка ялинкиОглянути детальніше можна на сторіночці в Інстаграм: https://www.instagram...
₴210
У складі коробочки:Чай "Квітковий романс" 30 граммЧай "Ягідно-квітковий" 100 граммКульки іван чай ферментований з трояндою 3 штІмбірний пряникЛистівкаШишкаГілочка ялинки..
₴230
New
ІВАН ЧАЙ ФЕРМЕНТОВАНИЙ МЛИНЕЦЬ =) ІВАН ЧАЙ ФЕРМЕНТОВАНИЙ МЛИНЕЦЬ =)
Вага: 50 грамІван чай легкого пресування. Сповнений ароматом весняних квітучіх садів з медово-пряними нотками. Умови зберігання: в темному сухому місці без сторонніх запахів при температурі 18-25 градусів...
₴100
Показано з 1 по 12 із 12 (всього 1 сторінок)