Телефон для замовлень 095 904 11 55
ДОСТАВКА

У кошику порожньо!

Мова
Загальна вага порції: 50 гр
22 грн.
Ціна в бонусних балах: 22 Буде нараховано балів: 2

КОРИСТЬ ГЛОДУ

Користь глоду для кровоносних судин

Листя і квіти глоду використовувалися в народній медицині з першого століття, тому що містять фітонутрієнти, так звані антоцианідіни і проантоціанідіни. Це антиоксидант, який володіє різними терапевтичними ефектами, включаючи зміцнення стінок кровоносних судин.

Засіб для лікування хвороби серця

Глід грає важливу роль в лікуванні легкої серцевої недостатності, а переваги краще, ніж у дігоксина. Колір глоду використовується для лікування ішемічної хвороби серця. Глід може допомогти подолати деякі зміни в організмі, пов'язані з віком, наприклад, здоров'я серця, включаючи порушення стенокардії і серцевого ритму. Глід покращує кровообіг в коронарних судинах, зміцнює серце і відновлює регулярний серцевий ритм.

Лікарські засоби

В даний час листя глоду і квіти використовуються для лікування застійної серцевої недостатності і захворювання коронарної артерії. Іноді він також використовується для лікування гіпертонії і серцевої аритмії. Він також використовувався для подолання проблем з травленням і нирками. Квіти глоду також корисні при болях в горлі.

Боротьба з високим кров'яним тиском

Цвіт і листя глоду є одним з природних методів лікування високого кров'яного тиску. Глід працює, забезпечуючи відчуття розслаблення і відкриття кровоносних судин, пов'язаних з серцем і шляхом поліпшення роботи серцевого м'яза в цілому. Ця комбінація працює шляхом стабілізації кров'яного тиску, тому що серцю більше не потрібно наполегливо працювати, щоб качати кров по всьому тілу. Оскільки цвіт глоду володієпотужними антиоксидантами, вона також допомагає зменшити біль у грудях і підсилює нормальне серцебиття.

Користь квіток глоду для серцевого м'яза.

Глід має функцію, яка зміцнює слабкий серцевий м'яз, що пов'язано з віком. Полегшує стенокардію і міокардит (запалення серця), а також допомагає подолати м'яку серцеву аритмію та зниження тиску і судом.

Боротьба з тривожністю

Компоненти глоду, які є в листях і квітах, також можуть використовуватися в якості корисного чаю для лікування тривоги. Глід відноситься до основного засобу для боротьби з симптомами тривоги, які представляють собою здавленість в грудях і прискорене серцебиття. Глід може мати такий же механізм дії, щоб справлятися з занепокоєнням, подібним станом тривожного серця, працює, зменшуючи опір кровотоку в тілі, тим самим знижуючи кров'яний тиск і напругу.

Квітки і листя глоду працюють, збільшуючи концентрацію кальцію в серцевому м'язі, яка надає підсилювальний ефект. Крім того, глід заспокоює нервову систему і має спазмолітичну здатністю.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Ми передзвонимо вам
Відправити