Плоди шипшини - дійсно ягода здоров'я, багата потужними антиоксидантами і необхідними поживними речовинами. Це натуральний антибактеріальний і протизапальний засіб, відмінне для здоров'я шкіри та імунної системи. Його вміст вітаміну С не тільки допомагає зменшити запалення і знімати біль, пов'язані із запальними станами, такими як ревматоїдний артрит, але також запобігає окисленню ліпідів на рівні кровоносних судин, покращує кровообіг і сприяє підтримці серцево-судинного здоров'я. Це підвищує імунітет і є чудовим природним сечогінним і проносним.
Шипшина має дивовижні протизапальні властивості. Кілька досліджень показали, що властивості плодів шипшини пом'якшують запалення і болі, пов'язані з остеоартритом. Вважається, що вітамін С і антиоксидантний зміст ягід відповідальні за такі переваги.
Шипшина є відмінним сечогінним засобом. Фруктові кислоти і пектин в ягодах шипшини роблять його відмінним сечогінним засобом, очищають нирки від токсинів і забезпечують їх здоров'я. Пектин також ефективний у боротьбі з запорами. Сушену шипшину рекомендується в якості як сечогінного засобу, так і проносного.
Натуральне проносне. Дика шипшина містить 24,1г дієтичного волокна на 100 г плодів. Дивовижна кількість, яка стимулює більш часті і регулярні рухи кишечника. Волокно не тільки допомагає травленню, але також регулює моторику кишечника, природним чином знімаючи запор. Крім того, щоденне споживання харчових волокон обмежує час, протягом якого наша товста кишка піддається впливу токсинів у відходах, що сприяє її здоров'ю. Ви можете або їсти сирі плоди, або пити відвар шипшини, щоб поліпшити моторику кишечника.
Користь шипшини для шкіри. Ягоди шипшини - як в'яжуче, так і відмінне джерело вітаміну А, необхідної поживної речовини для шкіри з чудовими антибактеріальними властивостями. Застосування чаю з шипшиною або протирання відваром з шипшини очищає шкіру і надає їй здорового вигляду. Масло з шипшини призначене тільки для зовнішнього застосування, допомагає зберегти вологу в шкірі завдяки вмісту вітаміну Е, підтримці її харчування і еластичності, а також створює сильну протимікробну дію, що запобігає появі прищів.
Багатий антиоксидантами. Шипшина містить бета-каротин, лікопін, лейко-антоціаніни, лютеїн, зеаксантин, вітаміни А і С, всі потужні антиоксиданти, які вистежують і руйнують реактивні молекули кисню, звані вільними радикалами, і підтримують здоров'я клітин. Порушення вільних радикалів характеризується аномальними рівнями запалення і може викликати мутації в клітинах, змушуючи їх розмножуватися некеровано і розвиватися в ракові клітини.
Чай з плодів шипшини корисний серцево-судинному здоров'ю. Антиоксиданти в шипшині зменшують запалення і зберігають цілісність кровоносних судин, що знижує ризик серцевих захворювань.
Антивірусні властивості шипшини. Високий рівень вмісту вітаміну С у шипшині робить її чудовим засобом для імунної системи. Вітамін С підтримує імунну функцію, підвищуючи агресивність білих кров'яних клітин, які швидше і ефективніше реагують на віруси і бактерії, знижуючи ризик зараження, а також час відновлення.
Проте, важливо пам'ятати, що чай з шипшини не повинен бути єдиною формою лікування та не замінює лікарські препарати. Рекомендується звернутися до лікаря перед початком вживання чаю з шипшини або будь-яких інших засобів самолікування.