You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • У кошику порожньо!

Мова
Доставка
₴26
Наявність: Очікується

Вага: 50 грам

Корисні властивості вересу

Верес - це прекрасна рослина, з малнькими рожевими квіточками, які іноді використовуються в декоративних цілях. Проте, рослина також має сильну лікарську дію і протягом багатьох поколінь багато культур використовували листя і квітки вересу для приготування сильнодіючого чаю. Вересовий чай має безліч корисних функцій для організму і є відмінним способом очищення органів від токсинів і полегшення запальних болів.

Безліч переваг чаю з вересу забезпечують організм активними інгредієнтами, кверцетином, дігідроксіхромоном, флавоноїдами та танином. Як давній народний препарат серед північних європейських країн, чай з вересу, ймовірно, використовувався в медичних цілях протягом сотень, якщо не тисяч років. Відомо, що чай полегшує деякі запальні стани, такі як артрит, а також полегшує симптоми подагри і циститу. Тільки в сучасну епоху дослідники змогли більш точно визначити терапевтичні властивості рослини і визначити додаткові види використання як природну оздоровчу терапію.

Очищаючі властивості вересу

Мабуть, найбільш широко визнані переваги верескового чаю -  як очищувача сечового міхура та шлунково-кишкового тракту. Від лікування інфекцій сечового міхура, нирок і печінки до потенційного природного видалення паразитів чай з вересу надає сильну очищаючу дію на організм. Після початку такої інфекції рекомендується щодня настоювати і застосовувати 3 чашки вересу, поки інфекція не пройде. Чай з вересу може не тільки сповільнити прогресування таких інфекцій, але і сприяти загальному здоров'ю тіла, допомагаючи усувати накопичення токсинів в різних органах, таким чином, потенційно запобігаючи подальші хвороби в майбутньому.

Ці властивості детоксикації зробили чай з вересу улюбленим серед природних експертів в області охорони здоров'я, які спеціалізуються на очищенні товстої кишки. Однак будьте обережні при прийомі надмірної кількості чаю.

Рекомендації щодо вживання

Насправді, рекомендується пити чай з вересу під час інфекції, танадмірне вживання, як відомо, викликає побічні ефекти, включаючи потенційне пошкодження печінки. Якщо ви приймаєте інші ліки, особливо ліки, пов'язані з сечовим і шлунково-кишковим трактом, то особливо важливо, щоб ви поговорили з лікарем, знайомим з природними практиками охорони здоров'я, для експертного керівництва до початку лікування.

Чай з вересу. 1-2 ч.л. вересу, залити склянкою окропу і заварювати 10 хвилин. Чай з вересу заспокоює і допомагає впоратися з безсонням.

Ванна з вересу. 50 грам вересу запарити в 7 літрах окропу. Залишити на півгодини настоятися і після процідити. Залити приготований настій в ванну і насолоджуватися. Ванна з вересу має заспокійливу дію на весь організм.

Чай з вересу. 1-2 ч.л. вересу, залити склянкою окропу і заварювати 10 хвилин. Чай з вересу заспокоює і допомагає впоратися з безсонням.

Ванна з вересу. 50 грам вересу запарити в 7 літрах окропу. Залишити на півгодини настоятися і після процідити. Залити приготований настій в ванну і насолоджуватися. Ванна з вересу має заспокійливу дію на весь організм.