You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • У кошику порожньо!

Мова
Доставка
₴30
Наявність: 93

Вага: 50 грам

Переваги чаю c кропивою

Чай з кропиви безпосередньо впливає на нирки. Кропива - це сечогінний засіб. Це збільшує вироблення сечі і видалення сечової кислоти (під наглядом лікаря). Таким чином, кропива може бути корисна від набряків, запального артриту або подагри. Кропива має багато складових і вважається однією з найбільш поживних трав. Її основними складовими є флавоноїди (кверцетин, каемпферол), каротиноїди, вітамін С, вітамін В, вітамін К1, трітерпени, стероли і мінерали. Десять грамів кропиви містять 290 міліграмів кальцію і 86 міліграмів магнію. Для порівняння, 10 г сирого шпинату містять 10 міліграмів кальцію і 8 міліграмів магнію.

Чай з кропиви від алергії

Алергія на квітковий пилок вражає мільйони людей, і кропив'яний чай ефективний у боротьбі з сверблячкою і чханням, зазвичай пов'язаних з ним.

Кропива корисна для росту волосся і догляду за шкірою

Травники використовують відвар кропиви для росту волосся, стверджуючи, що кремнезем, який міститься в кропиві, зміцнює волосся і нігті, а інші властивості поліпшують кровообіг і зменшують випадання волосся. Те ж саме стосується використання кропиви для догляду за шкірою. У вигляді чаю, кропива може надавати протизапальну та знеболювальну дію на шкірні проблеми, такі як екзема або висип. Згідно захисникам природних ресурсів, велика кількість хлорофілу в кропиві дає їм  детоксикуючі властивості, що потенційно робить рослину ефективним для лікування акне. У листі кропиви містяться флавоноїди - або біофлавоноїди - подібні керцеціну, які можуть заспокоювати вульки, бо вони стабілізують огрядні клітини, що ефективно зменшує кількість гістаміну.

Жаляча кропива для артеріального тиску

У деяких дослідженнях було показано, що листя кропиви знижують рівень артеріального тиску. Здатність трави кропиви знизити кров'яний тиск, ймовірно, відбувається тому, що вона працює як сечогінний засіб в організмі, що, у свою чергу, знижує ваш систолічний артеріальний тиск. Оскільки високий кров'яний тиск є серйозним захворюванням, ви не повинні використовувати кропиву для лікування, якщо тільки ви не порадилися з досвідченим медичним працівником.

Кропива від діабету

Було проведено кілька попередніх досліджень щодо використання кропив'яного чаю для лікування діабету типу 2, і було виявлено, що він ефективний у зниженні інтерлейкіну 6 (IL-6) і високочутливого з-реактивного білка (hs-CRP) у пацієнтів з діабетом в порівнянні з контрольною групою після восьми тижнів лікування. Інше дослідження показало, що кропива значно впливає на рівень глюкози у людей з діабетом типу 2. Тим не менш, ви повинні звернути увагу на те, що чай з кропиви може бути хорошим додатковим лікуванням, але не основним.

Кропива для зниження ваги

Кропива з її очищаючими властивостями може допомогти скинути кг, ефективно позбавивши організм від небажаних метаболічних відходів. Скорочення накопичених відходів в м'язовій тканині і всієї лімфатичної системи дозволяє вашому організму функціонувати більш продуктивно. Рекомендується від 3 до 4 чашок в день кропив'яного чаю, оскільки він підвищує метаболізм і є природним придушенням апетиту.

Чай з кропивою можна вживати від трьох до чотирьох чашок в день, але в той же час, ви ообязательно повинні випити додаткову чашку води разом з чаєм. Сухий лист кропиви зазвичай приймають від 2 до 4 грамів, 3 рази в день.