You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • У кошику порожньо!

Мова
Доставка
ГРИБИ

ГРИБИ

Чому треба віддавати перевагу грибам із екологічно чистого Карпатського лісу, а не з будь-якого іншого регіону країни. 

Основне тіло гриба — так звана грибниця, тягнеться на величезну відстань під землею, а те, що ми бачимо на поверхні — всього лише плід. Гриби харчуються органічними речовинами, вони позбавляють Землю від непотрібного «сміття», та ще й підживлюють її екосистему. Тому дуже важливо де виріс гриб, який ви збираєтесь з'їсти. Категорично заборонено вживати гриби, які виросли на забруднених територіях чи вздовж швидкісних трас. Найсприятливішим регіоном завжди був і є Карпатський ліс. 

Карпатські ліси займають близько половини всієї території Західної України. Розташовані вони переважно в горах і на крутосхилах. Тисячоліттями гірська система була вкрита густими лісами - наймогутнішим типом рослинного покрову землі, який виконував безцінні середовищетвірні функції, створював комфортні умови проживання людей і відчутно вплинув на культуру краю. Поступово, впродовж тисячоліть, гори заселяли лісові породи, які оточують нас і тепер. 

Карпатські гриби вважаються найкращими через те, що ростуть саме на території могутніх Карпатських лісів, живляться екологічно чистими органічними речовинами серед свіжого гірського повітря і кожен турист, відвідуючи Західну Україну, обов'язково купує сушені Карпатські гриби. 

Баночка 100 мл.Склад: тільки сушені білі грибиВажливо! Перед вживанням приправка має пройти обов'язкову термообробку...
₴70
Вага: 100 грамБілі гриби – це корисний та смачний дар природи і чудовий вибір для кожного. Сушені гриби зберігають всі корисні властивості, насичений смак та аромат, тож домогосподарка зможе готувати смачні страви з гриб..
₴175
Вага: 100 грамЛисички є одними з найбільш популярних їстівних грибів в світі, відомі своїм унікальним ароматом і гарним зовнішнім виглядом. Вони є мікоризні, тобто формують сприятливі, симбіотичні відносини з корінням де..
₴165
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)