Телефон для замовлень 093 201 25 05
Ми обробляємо замовлення 9.30-17.30 пн.-пт.
ДОСТАВКА

У кошику порожньо!

Мова
Загальна вага порції: 60 гр
60 грн.
Ціна в бонусних балах: 60 Буде нараховано балів: 1

Склад: іван чай, ромашка, липа, чебрець, шипшина

Упаковка: паперовий пакет

Умови зберігання: в темному сухому місці без сторонніх запахів при температурі 18-25 градусів.

Чай для малечі - це натуральний і смачний напій, який створений спеціально для малечі. Його склад допомагає дітям відчувати себе комфортно, релаксуватися та насолоджуватися приємним смаком. Іван-чай, ромашка та липа мають заспокійливі властивості, які допомагають дітям розслабитися та заспокоїтися, зняти стрес та тривогу.

Чебрець додає легкої смакової гірчинки та тонізуючого ефекту, що допомагає підтримувати енергію та настрій у дітей.

Шипшина містить велику кількість вітаміну С та антиоксидантів, які підтримують імунну систему та допомагають боротися зі шкідливими бактеріями та вірусами.

Цей чай має приємний смак, де липа та ромашка додають легкої солодкості та ніжності, а іван-чай та чебрець - тонізуючого ефекту. Шипшина доповнює цей букет смаків легкою кислинкою, яка надає чаю свіжості та легкості. Цей чай можна подавати дітям як теплий, так і холодний напій, в залежності від погоди та вподобань дитини. Він стане прекрасним вибором для затишних вечорів вдома, або як напій на прогулянках та пікніках з родиною та друзями.

Важливо зазначити, що цей чай містить тільки натуральні інгредієнти та не містить штучних домішок, тому він безпечний для дітей.





  • Листя малини представляють велику цінність через зміцнюючу і імуностимулюючу дію. У листі малини міститься клітковина, фруктові органічні кислоти, дубильні та в'яжучі сполуки. Через наявність в своєму складі салицилата діють як аспірин.
  • Листя чорниці мають жарознижувальну, противірусну та протизапальну властивість. Листя чорниці корисні для профілактики ГРЗ, при хворобах нирок, при діареї і для лікування захворювань з утворенням каменів у внутрішніх органах. Чай з листям чорниці є відмінним вітамінним і зміцнюючим організм засобом.
  • Ромашка лікарська сприяє хорошому сну.
  • Липа дрібнолиста - дерево, цінне від самих коренів до квітучої верхівки. Бджоли забирають медовий нектар, але залишають на гілках корисні квіти, листя і оболонь. Зібрати природні ліки разом можна в горнятку карпатського чаю. Навіть без ложки меду він буде бурштиновим і солодкуватим. Лісове дерево допомагає людям оговтатися від брудного і токсичного повітря. Напій з сировини, зібраного влітку, рятує від гіпоксії і непритомності. Він оновлює роботу судин і проганяє похмурі думки. Розріджуючи кров і слиз, сприяє в боротьбі з тромбозом, кашлем, різними запаленнями. Ароматний збір актуальний в сезон вірусів і простуд. Захист, який дарують вітаміни і дубильні речовини сорту - далеко не «липова». З нею легко пережити стрес від холоду і життєвих негараздів. Теплий чай розслабляє, зігріває і дозволяє позбутися від зайвого в тілі і думках. У тих, хто практикує заварювати липовий чай, користь рослини проявляється в спокійному настрої. Для жінок це і нормалізація менструального циклу і клімаксу. Для діабетиків - зниження цукру, для страждаючих подагрою - зменшення страждань від запалення. Сила лісу перемагає міські немочі смачним і цілющим напоєм!
  • Цілющі властивості трави іван-чаю ні в чому не поступаються своєму головному супернику - чорному чаю. Однак, на відміну від останнього напою, трав'яний відвар не містить кофеїну і тому дозволений людям з підвищеним тиском. Для того щоб приготувати продукт для заварювання чаю, трава збирається, висушується і ферментує декількома способами. В результаті можна отримати напій з різним кольором і приємним ароматом. Друга назва іван-чаю - трава кипрей: властивості і застосування її обумовлені наявністю величезної кількості корисних елементів. Хімічна формула рослин містить мінеральні солі, дубильні і слизисті речовини, білки, жири і вуглеводи. Такий чай сприяє активізації обмінних речовин в організмі, допомагає боротися із зайвою вагою, лікує шлунок і кишечник, загоює рани і виразки. Як правильно заварювати і пити іван-чай? Його п'ють як окремо, так і в складі інших трав. Температура води повинна бути не вище 80 градусів. Траву можна засипати в чайничок або чашку, при дотриманні наступних пропорцій: на 1 ст.л. сухої сировини береться стакан води. Посуд треба накрити рушником для створення ефекту парової лазні і почекати хвилин 5 - 10.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Рекомендовані товари

Ми передзвонимо вам
Відправити