Телефон для замовлень 093 201 25 05
Ми обробляємо замовлення 9.30-17.30 пн.-пт.
ДОСТАВКА

У кошику порожньо!

Мова
Загальна вага порції: 50 гр
28 грн.
Ціна в бонусних балах: 25 Буде нараховано балів: 1

Дія і застосування звіробою.

Протизапальна, епітеліотонічна і спазмолітична дія звіробою зумовлена флавоноїдами, глікозидами, які заспокоюють слизову ротової порожнини, шлунка і кишечника й діють сприятливо при підвищеній кислотності, гастриті і виразці шлунка. Флавоноїди мають різнобічні фармакологічні властивості - виявляють спазмолітичну дію на гладенькі м'язи, жовчні шляхи, кишечник, кровоносні судину і уретру. Мають жовчотворну і жовчогінну дію, що запобігає утворенню жовчних конкрементів. Звіробій звичайник не лише усуває спазми кровоносних судин, особливо капілярів, а й виявляє капілярозміцнювальну вазотонізуючу дію, яка зумовлена наявністю вітаміну Р. 

Наявністю гіперицину пояснюється фотосенсибілізуюча дія рослини, але вона не може проявитися при застосування спиртового, ацетонового, ефірного та інших екстрактів чи соку свіжої рослини. Така його дія використовується при лікуванні вітілого з метою ліквідації депігментованих плям на шкірі. 

Звіробій тонізує нервову систему при неврогеннихдепресивних станахі пригніченості, психовегетативному синдромі, лячному неврозі, безсонні. Антимікробна дія трави пов'язана з вмістом фітонцидів які активні і щодо багатьох видів бактерій. Ефірні спиртові та ацетонові настойки звіробію звичайного виявляють антибактеріальну дію проти золотистого стафілокока та інших позитивних мікроорганізмів. 
Трава застосовується зовнішньо  у вигляді олійної витяжки при лікуванні виразок та важкозагоюваних ран. Прписують ще й при каменях в сечовому та жовчному міхурі, печінкових захворюваннях, ранах після опіків, запаленнях сідничного нерва і як діуретичний засіб.  

У народній медицині використовують при запаленні травного тракту, виразковій хворобі, жовчнокам'янійхворобі нічному нетриманні сечі у дітей і підлітків. 

Спосіб застосування звіробою

Трава застосовується зовнішньо у вигляді відвару чи олійної витяжки. Дві столові ложки висушеної трави звіробою звичайного заливають 400 г окропу і варять протягом 5 хв. Залишають настоятися 60 хв. Після проціджування відвар приймають тричі на день по 120 г після їди. Олійну витяжку готують із 100 г трави, яку намочують в 500 г оливкової олії і залишають протягом 10 днів на світлі (можна й на сонці). Витяжку беруть по 2 ч.л. вранці, в обід і в вечері перед їдою. 




Проте, важливо пам'ятати, що чай із звіробою не повинен бути єдиною формою лікування та не замінює лікарські препарати. Рекомендується звернутися до лікаря перед початком вживання чаю із звіробоєм або будь-яких інших засобів самолікування.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Ми передзвонимо вам
Відправити