You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • У кошику порожньо!

Мова
Доставка
ТРАВИ

ТРАВИ

Трави з Карпатських гір і полонин. Безперечна альтернатива аптечним лікарським засобам. Натуральні, дієві, екологічно безпечні. 

Вага: 50 грамКорисні властивості ісландського моху.Ісландський мох багатий на кальцій, йод, калій, фосфор і вітаміни. Мох - це гірка рослина, яка, як кажуть, пахне водоростями, коли мокріє. Незважаючи на ці неапетит..
₴40
Вага: 30 грамБузина - рослина, яка використовувалася понад чотири тисячі років в різних культурах, і це все завдяки її протизапальним і антисептичним властивостям. Деякі з найбільш поширених переваг бузини для здоро..
₴19
Вага: 50 грамКорисні властивості вересуВерес - це прекрасна рослина, з малнькими рожевими квіточками, які іноді використовуються в декоративних цілях. Проте, рослина також має сильну лікарську дію і протягом багатьох пок..
₴26
Вага: 25 грамЖасмин широко відомий саме у вигляді чаю, який, без сумнівів, є відмінними ліками від різних проблем зі здоров'ям. Крім того, з квітів жасмину створюється на весь світ відоме і дуже дороге жасминове масло. Й..
₴35
Вага: 50 грамДія і застосування звіробоюПротизапальна, епітеліотонічна і спазмолітична дія звіробою зумовлена флавоноїдами, глікозидами, які заспокоюють слизову ротової порожнини, шлунка і кишечника й діють сприятливо пр..
₴22
Вага: 50 грам..
₴25
Вага: 50 грамПереваги чаю c кропивоюЧай з кропиви безпосередньо впливає на нирки. Кропива - це сечогінний засіб. Це збільшує вироблення сечі і видалення сечової кислоти (під наглядом лікаря). Таким чином, кропива може бу..
₴30
Вага: 45 грамЛаванда для багатьох є однією з найулюбленіших рослин. Вона не тільки красива, але і настільки багатофункціональна: це чудовий аромат, розслаблююча дія, можливість використання у випічці і в пригот..
₴60
Вага: 35 грамКористь липи для серцяЛипа розслабляє напружену мускулатуру, приносячи полегшення і спокій. Липа також є судинорозширювальним засобом. Завдяки їй знижується кров'яний тиск.Липа також очищає кров і робить її ..
₴40
Вага: 50 грам..
₴26
Вага: 50 грам..
₴22
Вага: 50 грам..
₴25
Вага: 50 грамРомашковий чай не тільки смачний тонізуючий засіб, це також справжній чудо напій, який може поліпшити ваше здоров'я, вилікувати ваші недуги і допомогти з втратою ваги. Це може звучати як перебільшення, але р..
₴30
Вага: 50 грамКОРИСТЬ ГЛОДУКористь глоду для кровоносних судинЛистя і квіти глоду використовувалися в народній медицині з першого століття, тому що містять фітонутрієнти, так звані антоцианідіни і проантоціанідіни. Це ант..
₴27
Вага: 50 грамЧебрець - це рослина з сімейства м'яти, яку ви, ймовірно, згадаєте в своєму наборі спецій.Завдяки своєму неповторному смаку і аромату, чебрець досі залишається безцінним кулінарним продуктом. Але він також ш..
₴25
New
ЧОРНИЦЯ ЧОРНИЦЯ
Вага: 50 грам..
₴24
Показано з 1 по 16 із 16 (всього 1 сторінок)