You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • У кошику порожньо!

Мова
Доставка
ТРАВИ

ТРАВИ

Трави з Карпатських гір і полонин. Безперечна альтернатива аптечним лікарським засобам. Натуральні, дієві, екологічно безпечні. 

New
БУДРА
Вага: 50 грам..
₴20
Вага: 30 грамБузина - рослина, яка використовувалася понад чотири тисячі років в різних культурах, і це все завдяки її протизапальним і антисептичним властивостям. Деякі з найбільш поширених переваг бузини для здоро..
₴19
Вага: 50 грамКорисні властивості вересуВерес - це прекрасна рослина, з малнькими рожевими квіточками, які іноді використовуються в декоративних цілях. Проте, рослина також має сильну лікарську дію і протягом багатьох пок..
₴26
Вага: 50 грамДія і застосування звіробоюПротизапальна, епітеліотонічна і спазмолітична дія звіробою зумовлена флавоноїдами, глікозидами, які заспокоюють слизову ротової порожнини, шлунка і кишечника й діють сприятливо пр..
₴22
Вага: 35 грамКористь липи для серцяЛипа розслабляє напружену мускулатуру, приносячи полегшення і спокій. Липа також є судинорозширювальним засобом. Завдяки їй знижується кров'яний тиск.Липа також очищає кров і робить її ..
₴35
Вага: 50 грамЧай з листя малини може похизуватися рядом переваг для здоров'я, включаючи підвищення фертильності у жінок, підвищення імунної системи, захист серця, зменшення запалень, підтримку більш швидкого обміну речов..
₴25
Вага: 50 грамЧай з м'яти все частіше стає популярною тенденцією. Крім багатого смаку, цей напій володіє численними перевагами для здоров'я. Це пояснюється інгредієнтами, тобто маслом м'яти і ментолом. Щоденний прийом цьо..
₴23
Вага: 50 грам..
₴22
Вага: 50 грам..
₴19
Вага: 50 грамРомашковий чай не тільки смачний тонізуючий засіб, це також справжній чудо напій, який може поліпшити ваше здоров'я, вилікувати ваші недуги і допомогти з втратою ваги. Це може звучати як перебільшення, але р..
₴30
Вага: 50 грамКОРИСТЬ ГЛОДУКористь глоду для кровоносних судинЛистя і квіти глоду використовувалися в народній медицині з першого століття, тому що містять фітонутрієнти, так звані антоцианідіни і проантоціанідіни. Це ант..
₴27
Вага: 50 грамЧебрець - це рослина з сімейства м'яти, яку ви, ймовірно, згадаєте в своєму наборі спецій.Завдяки своєму неповторному смаку і аромату, чебрець досі залишається безцінним кулінарним продуктом. Але він також ш..
₴25
Вага: 50 грам..
₴24
Показано з 1 по 13 із 13 (всього 1 сторінок)