You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • У кошику порожньо!

Мова
Доставка
₴110
Наявність: 980

Вага: 100 грам

Ягоди чорниці збирають в самий розпал літнього сезону, коли вони містять найбільше корисних речовин та вітамінів, у високогірних районах Карпат, де господарює лише природа. Влітку всі  наїдаються свіжою ягодою, а самі запасливі, як ЇЖАк, роблять запаси ще й на зиму.  В сушеному вигляді чорниця неймовірно корисна, адже сушені ягоди зберігають всі вітаміни і, наприклад, для лікування чи профілактики багатьох захворювань є навіть більш корисними, ніж свіжі.

Користь чорниці

Сушена ягода чорниця – це поєднання смаку та користі, вона містить вітаміни групи В, С та Р, пектини, дубильні речовини, а також залізо, магній та мідь. Також чорниця сприяє покращенню пам’яті та зору, покращує травлення та лікує хвороби кишечника, виводить всі некорисні речовини з організму, допомагає при цукровому діабеті, вона є чудовим антисептиком від болю в горлі чи кашлю та чудовим антиоксидантом. Вона покращує стан шкіри та омолоджує, недарма її використовують в косметичних засобах. Також сушену чорницю використовують для профілактики, вона сприяє покрашенню імунітету та запобігає появі онкологічних хвороб та хвороб серця. Вживання сушеної чорниці набагато приємніше і більш дієве, ніж вживання аптечних дорогих пігулок з екстрактом чорниці.  Адже сушену чорницю можна додавати у різні каші, до кисломолочного сиру, в йогурти, робити молочні коктейлі, додавати в мюслі або просто смакувати ягідки такими, якими вони є. Окрім того, чорниця відома своєю низькою калорійністю. Сушена чорниця – ідеальна їжа для здорового харчування.

Ягоди чорниці не тільки дуже смачні, а й корисні. Насолоджуючись сушеними ягодами чорниці, ви отримуєте необхідні організму вуглеводи, білки та безліч вітамінів і слідкуєте не тільки за здоров’ям, а й за фігурою.