You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • У кошику порожньо!

Мова
Доставка

ВАРЕННЯ "СОСНОВІ ШИШКИ" 500ml

₴120
Наявність: 64

Склад: молоді соснові шишки, вода, цукор, лимонний сік. 

Варення має консистенцію дуже рідкого сиропу, так як біло приготовано без додавання загущувачів, без багатогодинного виварювання і без великої кількості цукру, що робить даний продукт ще більше корисним і натуральним. 

Найсильніші переваги сосни для здоров'я включають в себе здатність стимулювати імунну систему, покращувати зір, стимулювати кровообіг, захищати від патогенів та покращувати здоров'я органів дихання.

Сосновий мед користь і корисні властивості

Здоров'я дихальних шляхів. Одне з найбільш поширених застосувань соснового варення - це профілактика або лікування респіраторних захворювань. Було доведено, що сосна є відхаркувальним засобом, допомагаючи усувати надлишок слизу і мокротиння в дихальних шляхах, а також нейтралізує будь-які хвороботворні мікроорганізми або бактерії, виявлені в ваших пазухах. Крім того, соснове варення часто рекомендується для заспокоєння запалення дихальних шляхів, допомагає полегшити кашель, біль у горлі і більш серйозні респіраторні захворювання, такі як астма.

Міцна імунна система. Якщо ви регулярно вживаєте соснове варення, ви отримуєте доступ до значної кількості вітаміну С, який знаходиться у величезній кількості в соснових шишках. Вітамін С є важливим елементом нашої імунної системи, так як він стимулює виробництво білих кров'яних клітин і має антиоксидантні властивості, які допомагають уникнути хронічних хвороб. Крім того, вітамін С є важливим компонентом колагену, який необхідний для створення нових клітин, м'язів, тканин і кровоносних судин.

Зір. Соснове варення також має високий рівень вітаміну А і різні каротиноїди. Каротиноїди діють як антиоксиданти в організмі, особливо для очей, запобігаючи розвитку катаракти, збільшуючи силу зору і сповільнюючи початок дегенерації жовтої плями. Зменшуючи окислювальний стрес в очній системі, соснове варення може зберегти ваш зір до самої старості.

Переваги для шкіри і волосся. Вітамін А робить трохи більше, ніж допомагає вашому зору. Він також запобігає окислювальному стресу на шкірі, допомагаючи зберегти молодість шкіри і позбутися від зморшок шляхом видалення вільних радикалів. Крім того, вітамін С допомагає прискорити процес загоєння, а вітамін А зменшує появі плям і рубців, навіть від шкірних захворювань, таких як вугри. Що стосується волосся, то вітамін А і С допомагають надати блиск вашим локонам і запобігти їх випадінню і появу лупи.

Циркуляція крові. Органічні сполуки з соснового варення можуть допомогти вивести вашу кровоносну систему в дію і збільшити виробництво червоних кров'яних тілець, тим самим збільшуючи оксигенації систем органів вашого організму, підвищуючи рівні енергії і запобігаючи анемії, що є дуже поширеним захворюванням.

Додавайте варення в помірно гарячий чай при захворюваннях верхніх дихальних шляхів. Особливо при сухому кашлі. З лікувальною метою батьки дають його хворим дітям, яким дуже подобаються такі смачні, солодкі ліки. Крім відхаркувального ефекту, продукт має імуномодулюючі властивості, надає потогінну дію.

Рекомендується також вживати соснове варення при хворобах шлунка, так як воно підсилює його секрецію. Воно ефективно усуває застій жовчі, має сечогінний ефект, тонізує організм.

Потрібно відзначити, що молоді соснові шишки - дуже сильний антиоксидант. Препарати, лікувальні засоби на їх основі, захищають організм людини на клітинному рівні від негативної, руйнівної дії вільних радикалів, мають виражений протипухлинний ефект.

Сосновий мед має чудовий смак і приємний хвойний аромат, і що найголовніше - його дуже люблять діти!

Застереження. Потужна суміш хімічних речовин і активних інгредієнтів в сосні може бути небезпечна для вагітних і жінок в період годування.